Nintendo,gameboy...

Každý z nás určite aspoň počul o oficiálnych pokémon hrách na nintendo (alebo gameboy...). Dajú sa hrať dokonca aj na PC,len treba vedieť ako. 

 

Aby vám hra vôbec pobežala na PC,musíte si stiahnuť emulátor,ako je napríklad tento (je pre tie prvé hry)

 

Visual Boy Advance:

https://coolrom.com/emulators/gba/14/Visual_Boy_Advance.php

 

Dávajte ale pozor,novšie hry,ako pokémon Black and White sú na nintendo,takže treba zasa emulátor na nintendo DS.dá sa to vygoogliť btw...

Potom si stiahnete nejakú hru.. napríklad tie, čo sme hrali my a linky sú funkčné a patchnuté, nie sú s nimi žiadne problémy ani vírusy (linky ako aj hry sú v angline) :

1.generácia

https://coolrom.com/roms/gba/14251/Pokemon_LeafGreen.php 

alebo

https://coolrom.com/roms/gba/14488/Pokemon_FireRed.php

  

Zatiaľ posledná generácia Black and White (vyžaduje NintendoDS emulator)

Pokémon White 

https://www.mediafire.com/?2gwow3453qxiqm8

 

ano,ano. Wiki-tu si SAMI zistíte,ktorý emulátor na ktorú hru,čo chcete hrať,potrebujete.

https://en.wikipedia.org/wiki/Pok%C3%A9mon_(video_game_series)

 

ako spustiť hociktorú hru-emulátor rozbalíte vo winrar a spustíte nieco.exe (nie som si istá,ako sa to volá) tam dáte hore file,open ROM (t.j.hra ktorú ste si stiahli) a len do nej kliknete.hra beží (aspoň mne) :D nezabudnite si hru potom uložiť ;) hýbete sa šípkami, a písmenká X-späť/nepotvrdiť a Y-potvrdiť a enter pri písmenkách je menu.

 

Čoskoro vyjde ďalšia séria pokémonov,čo znamená,že príde na trh aj nová hra.A áno,je aj pokémon black2 a pokémon white2.na tú sme zatiaľ bohužiaľ nenašli patchnuté hry,ktoré nemajú žiaden grafický či iný problém.

Dosť často,keď nemáte patchnutú verziu vaši pokémoni nenaberajú experience či podobne.vtedy si treba nájsť inú verziu.Snáď vám to pomohlo.príjemnú zábavu :)