Mega form

Mega form je úplná novinka. Označuje sa ako ďalšia evolution, z čoho usudzujem, že niektorí, ak nie všetci, z pokémonov budú schopní premeniť sa do ďalšieho štádia. Pokémoni v tejto forme majú celkom jednoduchý názov: Mega xxx (Mega Absol, Mega Lucario...) Dokonca aj Mew two a jeho vývoj má na svedomí Mega forma. Nie je to žiaden Mew three. Iba Mega mew two. Aké sklamanie... Je ale jasné, že Mega formy budú omnoho mocnejšie. Už je to očividné z toho názvu MEGA :D

 Tu máte zatiaľ všetky vydané megaformy. +Uznajte, že Absol je proste nádherný. (náš Romano zo Zlatej Ligy by bol nadšený)

 

Na Mega formu je potrebný-

  1. Mega stone (Mega kameň), ktorý však funguje len pre niektorých pokémonov. Nie všetci sú totiž schopný dosiahnuť Mega formu.Aby sa pokémon vyvinul na Mega formu,musí tento kameň držať u seba.tak ako s inými predmetmi,napríklad s everstone alebo také,ktoré zvyšujú útok napríklad travných útokov.V hre proste len kliknete na daný predmet,ktorý má mať pokémon stále u seba,v tomto prípade Mega stone a potom ybereit ktorý pokémon z vašej party ho bude mať pri sebe.
  2. Keď už pokémon má u seba Mega stone: Ďalej, aby sa váš pokémon dokázal vyvinúť na Mega formu,potrebujete vlastniť Mega ring. Je to taký eletkronický ''náramok''. Ten začne rezonovať s Mega stone-om a abrakadabra, máte Mega formu. Je tiež ale veľmi podstatné mať s daným pokémonov výborný vzťah, pretože ak moc veľmý friendi nie ste, náramok rezovať nebude :P Enjoy ^^ príspevok pripravila: Gemma (currently playing Pokemon Y)

 

 

Charizard má až dve Mega formy!!! A Mewtwo tiež!!

 

Mega Gengar

 

Mega Kangaskhan

 

Mega Aggron

 

Mega Tyranitar

 

Mega Mawile

 

Mega Lucario

 

Mega Blaziken

 

Mega Absol

 

Mega Ampharos

 

Mega Blastoise

 

 

Mega Charizard Y-lietajúce útoky ešte silnejšie,dokáže letieť tak vysoko ako lietadlo

 

Mega Charizard X-zmena na dračí/lietajúci typ

 

 

Mega Venosaur

 

Mega Mew Two X

 

Mega Mew Two Y

 

Mega Garchomp