!špeciál!nemusíte však čítať :)

Taaakže ľudia,je tu krátky špeciálik,ktorý nám pripravila naša Luxxy-san.Zrejme sa až moc nudila.Užite si čítanie ;)

 

 

 

Postávam tu s Rogerom tvárou v tvár. Jeho sexepil ma tak očaril, že teraz som bez slov.

Roger- Chýbala si mi.

                      Usmejem sa. Netuší, ako dlho mi vždy trvá, kým sa spamätám z toho, že Liga je u konca a ja mám možnosť sa s ním vidieť len počas Ligy.

-_-

Ja- Aj ty mne.

                       Nie je tajomstvom, že sa mi Roger páči. Vedia to úplne všetci, vrátane neho.

Roger- Vyrástla si do krásy.

Ja- Mnoo, ani nie, ale ty si sa poriadne zmenil. Samozrejme k lepšiemu.

                       Len sa usmeje. Potom mi prejde po vlasoch a pomaly sa ku mne prikloní. Hugne ma. Je to trošičku iný hug, na aký som uňho bola zvyknutá. Omnoho dlhší, omnoho jemnejší. Až teraz si uvedomím, že Roger vonia po čokoládovom Axe, čo tam milujem. Mám pre tú vôňu obrovskú slabosť. A aj teraz si uvedomujem, že moje slabosti dokáže používať ako svoje zbrane. Byť v niečích rukách... Neviem či ma to desí, alebo vzrušuje, no jedným som si istá. Že Roger vie, čo robí, a je absolútne triezvy.

                       Prehrabne mi rukou vlasy. Potom hlavou skĺzne k môjmu krku a začne ma tam jemne bozkávať. Je to brutálne. Nohy mám roztrasené, od toho, aké to je krásne. Telom sa mi šíri nepopísateľný pocit. Zrazu zistím, že sa mi moc páči a chcem viac. V hĺbke duše mi však nejaký hlas hovorí, že by som ho mala zastaviť. Ale to sa mu povie!! Je to nemožné zastaviť, nato to moc zbožňujem.

                       Roger na chvíľku prestane.

Roger- Veľmi si mi chýbala.

                       A pokračuje tam, kde skončil. K pusinkám pridá aj jemnučké kúsance. Je to doslova vzrušujúce. Prečo musím mať erotogénnu zónu práve na krku?!

                        Už sa mi až tak podlamujú nohy, že sa chystám zložiť, pretože už nedokážem ovládať svoje svaly. Kolená sa mi podlomia, no Roger ma zachytí a zdvihne na ruky.

Roger- Pozor. Nepadaj.

                        Zadíva sa mi do očí. Má neuveriteľnú farbu očí. Tmavofialovú. Roger sa mi pozrie na pery. Potom znovu do očí.

Roger- A teraz ťa už nikomu nedám. Si len moja.

                         Tá veta ma zmrazí. Nie, skôr ochromí. Nikdy takto svoju túžbu nedával najavo.

                        A potom ma pobozká na pery. No potom sa rozhodne, že to neostane len pri obyčajnom bozku. Pustí sa do francuzáka. Ako to, že ten chalan sa tak dokonale bozkáva? Je božský!!

                         Chcem ho, chcem ho, chcem ho!! . Ale.. Vedľa sú ostatní, Misty každú chvíľu vylezie z kancelárie. Mali by sme prestať. Ale je tu to Ale. Čo mám robiť? Už je neskoro toto ukončiť, hlavne keď som po tomto snívala už nejakú tú dobu.

                         Roger ma drží, akoby som ani nič nevážila. Jeho božteky sú úžasné, priam nádherné. Naše jazyky sa prepletajú, obaja cítime, že ten druhý má obrovskú túžbu, ktorú by chcel uhasiť. Práve tá túžba je to, čo robí túto situáciu takú čarovnú.

                         Nachvíľku sa odo mňa odtiahne a znovu sa mi zadíva do očí.

Roger- Toto som túžil urobiť už dávno. A už mi jedno, že mi ľudia budú hovoriť, že toto nie je správne. Obaja vieme, že spolu nebudeme, ale túto chvíľu, čo máme pre seba, týchto pár minúť, by som rád využil, ako najlepšie viem. Ale len, ak po niečom podobnom túžiš aj ty. Nechcel by som ti v žiadnom prípade nejakým spôsobom ublížiť. Na to mi na tebe moc záleží.

                         Ešte stále ma drží na rukách. Je roztomilý. Je božský. Je sexy... Priložím mu ukazováčik na pery a zadívam sa mu tak uprene do očí, že v nich uvidím všetky jeho pocity, ktoré teraz prežíva. Túžba, obavy, prekvapenie z mojej reakcie... Nájde sa tam toho veľa.

                         Roger hneď, ako mu priložím prst k perám stíchne, a čaká, čo urobím ďalej.

Ja- Už by slov aj stačilo.

Roger- Ale...

                          Nedokončí vetu, pretože ho pobozkám. Rogera to trošičku prekvapí, ale hneď mi pusu opätuje. Začujem, Misty v kancelárii a jej hlas čím ďalej, tým hlasnejší, čo znamená len jediné. Už vychádza von!! Roger si to tiež všimol. Prestaneme sa bozkávať a on ma položí na zem. Vymeníme si pohľady a hugneme sa. Misty akurát otvorí dvere a zbadá nás. Po chvíľke sa od seba odtrhneme a rozlúčime sa.. Na dnešný deň nakoniec budem spomínať v dobrom.